Antalyalı kuaförün aşı kampanyasıKepez’de hizmet veren erkek kuaförü, 2 doz korona aşısı yaptıran öğrencilere yönelik ücretsiz saç kesimi kampanyası başlattı.


Antalyalı kuaförün aşı kampanyası

Antalya‘nın Kepez ilçesi Kültür Mahallesi’nde 3 yıldır erkek kuaförü işleten 26 yaşındaki İsmail Avuçcular, hizmet verdiği bölgede müşterilerinin çoğunluğunu oluşturan öğrencileri aşıya teşvik etmek amacıyla kampanya başlatmaya karar verdi.

ÖĞRENCİLERE AŞI KAMPANYASI

Bu kapsamda 2 doz aşısını olan öğrencilerin saçını ücretsiz kesen Avuçcular’ın kampanyası, kısa sürede büyük ilgi gördü.

Avuçcular, yaptığı açıklamada, salgın nedeniyle işletme olarak zor günler yaşadıklarını söyledi.
Salgın sürecinin bitmesine katkıda bulunmak istediğini belirten Avuçcular, şöyle konuştu:

“ÖRNEK OLMAK İSTEDİK”

“Aşıya dikkati çekmek için böyle bir yola başvurduk. Hem öğrencilere bir hoş geldin hediyesi vermek hem de örnek olmak istedik. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin önce HES kodu, sonra aşı ve öğrenci kartları kontrol ediliyor. Öğrencilerden çok güzel dönüşler aldık. Aşı olan herkes tıraş olmak istiyor. Aşı olmayanları da bir an önce aşılarını yaptırdıktan sonra saç kesimine bekliyoruz.”

Kampanyadan yararlanan Akdeniz Üniversitesi öğrencisi Mehmet Ali Kök de uygulamayı tesadüfen gördüğünü belirterek, “Burada yapılan işlemden çok memnun kaldım. Herkesi aşı olmaya davet ediyorum.” dedi.

Antalyalı kuaförün aşı kampanyası VİDEO


Antalyalı kuaförün aşı kampanyası #1

Antalyalı kuaförün aşı kampanyası #2

Antalyalı kuaförün aşı kampanyası #3

Antalyalı kuaförün aşı kampanyası #4

Antalyalı kuaförün aşı kampanyası #5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir