İstanbul’da yavru kediyi tekmeleyerek öldüren cani kameradaBayrampaşa Kuru Gıda Hali’nde esnaflık yapan bir kişi, yavru kediyi defalarca tekmeleyerek öldürdü.


İstanbul'da yavru kediyi tekmeleyerek öldüren cani kamerada

İstanbul Bayrampaşa’da bulunan Kuru Gıda Hali’nde meydana gelen olayda, burada esnaflık yapan R.A., iş yerinin önünde bulunan yavru kediyi ayağıyla tekmeleyerek ezmeye başladı.

R.A.’nın tekme attığı yavru kedi, yerde sürüklendi. Bulunduğu yerden kalkarak can çekişen yavru kedi, bir süre sonra olduğu yere yığıldı.

Yavru kedinin başında dakikalarca ölmesinin bekleyen R.A., daha sonra süpürge ile kediyi sürükleyerek çöp konteynerinin yanına götürdü.

Burada da süpürge ile yavru kediye vurmaya devam eden R.A., öldürdüğü yavru kediyi orada bırakarak olay yerinden uzaklaştı.

GÖZALTINA ALINDI

R.A.’nın kediyi tekmeleyerek öldürdüğü o anlar, sitenin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerin site yönetimi tarafından izlenmesi üzerine, durum polis ekiplerine bildirildi.

Polis ekipleri, görüntüler üzerine tespit ettikleri şüpheli R.A.’yı gözaltına aldı.

“İNŞALLAH CEZASINI BULUR”

Olayın yaşandığı sitede çalışan Melek Mandalı, “Çok üzüldüm. Kendi denginde olmayan bir canlıya zarar vermesine çok üzüldüm. Bu bir can. Şiddetle kınıyorum. Polise ihbar etmişler. Duyduğuma göre adamı yakalamışlar. İnşallah cezasını bulur.” dedi.

İstanbul da yavru kediyi tekmeleyerek öldüren cani kamerada #1

“O HAYVANIN CANINI O MU VERMİŞ?”

Fatma Aktuna ise “O adamı hapse atsınlar. O hayvanın canını o mu vermiş? Ben olsam, o adamın yüzüne tükürürüm.” diye konuştu.

İstanbul da yavru kediyi tekmeleyerek öldüren cani kamerada #2

İstanbul da yavru kediyi tekmeleyerek öldüren cani kamerada #3

İstanbul da yavru kediyi tekmeleyerek öldüren cani kamerada #4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir